Пірати у цифрах та фактах.

Логотип Піратської Партії України

Ця праця є унікальним соціологічним дослідженням Партій Піратів, проведеним наприкінці 2013 року. У розвідці розкриті їхні засадничі цінності та цілі, особливості заснування та функціювання, рівні участі та демократичності, виклики та рішення, вплив на людей та політичну систему в цілому. Автор приходить до висновку, що Партії Піратів є прикладами справжньої електронної демократії, які змінюють сучасну політику.

—————————-

This paperis aunique sociological research of the Pirate Parties, conducted at the end of 2013. The inquiry reveals their fundamental valuesand objectives, patterns of establishment and functioning,participation levels and democraticness,challenges and solutions, as well as impact on people and politics as a whole. The author concludes that Pirate Parties are models of genuine electronic democracy, transforming the contemporary politics.

 Pirate Partie_2013.pdf

 

Увага! Загальний збір!

Вчора 28.01.2016 року, у першому читанні ВР прийняла закон про “Про державну підтримку кінематографії в Україні” прикінцеві положення якого містять зміни до Цивільного та Господарського процесуальних кодексів які дозволяють без рішення суду блокувати сайти!
Це не тільки загроза вільному розповсюдженню інформації, але й можливість введення цензури в інтернеті. Поки що це тільки перше читання. Ще є час та можливість відстоювати вільний інтернет.
Пропоную зустрітися у реалі оцінити наші можливості та спланувати дії.
До праці!
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57258

P.S.

Найближчим часом викладу аналіз прийнятих змін.

Участь у громадських радах при органах влади

На сьогодні члени Українського Піратського Співтовариства входять до наступних Громадських рад:

  • Міністерство освіти та науки;
  • Агенція електронного урядування;
  • Головне управління МВС України у м. Києві;
  • Оболонська Районна державна адміністрація;
  • Очікуємо затвердження складу ГР при Київській міській державній адміністрації.

Основним напрямком роботі у ГР ми вбачаємо побудову механізмів для відритих та прозорих Громадських рад. Це розробка основних документів – Положення та Регламенту ГР, та створення інструментів, які забезпечують інформування інститутів громадянського суспільства про процеси, які відбуваються у середині ГР, Також ми всіма доступними нам засобами намагаємось створити умови для консолідації громадських організацій за допомогою ГР.

Для нас є принциповою участь у трьох громадських радах – Міністерство освіти і науки, Київська міська адміністрація, Оболонська районна державна адміністрація. Завдяки участі у цих радах ми будемо просувати впровадження вільного програмного забезпечення у школах спершу Оболонського району, потім у Києві, а потім і у всій країні. Реалізація цього проекту дозволить зберегти величезну суму грошей, які сьогодні використовуються на придбання програмного забезпечення для навчального процесу.

 

Ініціатива «Чисте небо»

Відкритий лист.

Українське Піратське Співтовариство звертається до всіх учасників проекту Ініциатива “Чисте Небо”.

Ми повністю згодні, що необхідно захищати права авторів та правовласників. Але ми дещо не розуміємо, що ви називаєте “сайтами з піратським контентом”. Для з’ясування цих питань просимо учасників Ініциативи “Чисте небо” відповісти на просте питання, чи є ця сторінка такою, що порушує авторське право, тому що на ній разміщено випуск “Вечірнього Києва” без узгодження з правовласником?

Пірати увійшли до громадської ради при Міністерстві освіти та науки

Друзі!

04 липня відбулися установчі збори Громадської Ради при Міністерстві освіти та науки.

Я радий повідомити що громадянське суспільство в Україні є! Була справжня битва з представниками старої влади та аделаджевцями, які намагалися за старими схемами проштовхнути сценарій захоплення ГР псевдо громадськими організаціями. Вперше цей сценарій був відпрацьований на установчих зборах ГР при КМДА. Цього разу здорова громадськість перемогла і не дозволила зробити кишеньковий, керований орган. 

У склад ГР увійшли всі присутні на момент прийняття рішення. На жаль, Ірина Бекешкіна покину збори раніше (напевно не сподіваючись на перемогу демократії) та не потрапила в склад ГР. 

Основні напрямки діяльності, які я бачу для себе – впровадження відкритого програмного забезпечення в школи, шкільне самоврядування, безкоштовні та вільні електронні шкільні підручники. 

Так, це перемога, але попереду дуже багато роботи. Впершу чергу буде потрібно навчитися чути один одного, та навчитися знаходити компроміси заради досягнення спільної мети – підняти нашу освіту на належний рівень.

Хочу запропонувати всім тим хто має бажання долучатися до роботи в ГР через нас, чи безпосередньо.

Сергій Яригін

V-та щорічна всеукраїнська науково-практична конференція “Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі”

Не зважаючи на складну ситуація в країні, Чернігівський національний технологічний університет проводить чергову (п’яту) щорічну всеукраїнську науково-практичну конференцію “Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі”, яка не перший рік збирає фахівців у галузі ІТ з метою обміну досвідом, напрацюваннями, рішеннями та досягненнями, пов’язаними з використанням ВПЗ, та покликана стимулювати та підтримувати розвиток ІТ-індустрії у нашій державі.

Продовжити читання “V-та щорічна всеукраїнська науково-практична конференція “Вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі””

Варезная группа Lz0 прекратила деятельность после 30 000 взломанных программ

Легендарная варезная группа LineZer0 (Lz0) работала с 1999 года и за это время опубликовала кейгены (таблетки) и лицензионные ключи более чем для 30 тысяч программ, игр и мобильных приложений. Правообладатели любят подсчитывать свой «ущерб», умножая стоимость нелицензионных копий на стоимость программы. Если таким образом посчитать сумму, которую Linezero сэкономила для человечества, то она может исчисляться в триллионах долларов, и это не преувеличение.

14-летняя работа в условиях полной анонимности — невероятное достижение, которое сложно будент кому-либо превзойти, как и показатель в 30 тыс. взломанных программ.

Причиной прекращения деятельности команды стала утечка информации четырехлетней давности, которая угрожает безопасности хакеров. В минувшие выходные некто из варезной тусовки опубликовал информацию, добытую во время взлома Lz0 в 2009 году. Хотя большая часть информации уже потеряла актуальность и относится к людям, давно покинувшим группу, Lz0 сочла за лучшее свернуть деятельность.

«Мы долго шли вместе и очень грустно, что так все заканчивается», — сказано в официальном прощальном заявлении LineZer0. Группа выражает надежду, что никто не будет в будущем использовать ее названия LineZer0, Lz0 и Lz0PDA.

Источник – http://www.xakep.ru/post/61442/default.asp

Сайт PiracyData.org демонстрирует, почему люди скачивают «пиратки» с торрентов

Эксперты из Фонда электронных рубежей обращают внимание правообладателей на появление нового сайта PiracyData.org. Он великолепно демонстрирует, почему миллионы людей делают выбор в пользу нелицензионных фильмов.

На сайте обновляется список из десяти самых популярных пиратских фильмов за последнюю неделю. В таком списке нет ничего удивительного — подобные рейтинги ведутся давно и являются самым объективным показателем популярности картины. Но на этом сайте для каждого фильма указаны еще несколько параметров: существует ли официальная видеотрансляция фильма, есть ли возможность цифровой аренды по времени или на один просмотр, существует ли вообще возможность купить лицензионный фильм в цифровом виде?

К сожалению для правообладателей, почти вся таблица состоит из крестиков: не доступен стриминг, нет цифровой аренды, нет покупки в цифровом виде. Красным цветом указаны фильмы, которое вообще невозможно никак официально посмотреть без похода в кинотеатр.

Если фильм невозможно купить, то как можно удивляться распространению пиратства?

Источник – http://www.xakep.ru/post/61448/default.asp