Пірати у цифрах та фактах.

Логотип Піратської Партії України

Ця праця є унікальним соціологічним дослідженням Партій Піратів, проведеним наприкінці 2013 року. У розвідці розкриті їхні засадничі цінності та цілі, особливості заснування та функціювання, рівні участі та демократичності, виклики та рішення, вплив на людей та політичну систему в цілому. Автор приходить до висновку, що Партії Піратів є прикладами справжньої електронної демократії, які змінюють сучасну політику.

—————————-

This paperis aunique sociological research of the Pirate Parties, conducted at the end of 2013. The inquiry reveals their fundamental valuesand objectives, patterns of establishment and functioning,participation levels and democraticness,challenges and solutions, as well as impact on people and politics as a whole. The author concludes that Pirate Parties are models of genuine electronic democracy, transforming the contemporary politics.

 Pirate Partie_2013.pdf

 

Участь у громадських радах при органах влади

На сьогодні члени Українського Піратського Співтовариства входять до наступних Громадських рад:

  • Міністерство освіти та науки;
  • Агенція електронного урядування;
  • Головне управління МВС України у м. Києві;
  • Оболонська Районна державна адміністрація;
  • Очікуємо затвердження складу ГР при Київській міській державній адміністрації.

Основним напрямком роботі у ГР ми вбачаємо побудову механізмів для відритих та прозорих Громадських рад. Це розробка основних документів – Положення та Регламенту ГР, та створення інструментів, які забезпечують інформування інститутів громадянського суспільства про процеси, які відбуваються у середині ГР, Також ми всіма доступними нам засобами намагаємось створити умови для консолідації громадських організацій за допомогою ГР.

Для нас є принциповою участь у трьох громадських радах – Міністерство освіти і науки, Київська міська адміністрація, Оболонська районна державна адміністрація. Завдяки участі у цих радах ми будемо просувати впровадження вільного програмного забезпечення у школах спершу Оболонського району, потім у Києві, а потім і у всій країні. Реалізація цього проекту дозволить зберегти величезну суму грошей, які сьогодні використовуються на придбання програмного забезпечення для навчального процесу.

 

Пірати увійшли до громадської ради при Міністерстві освіти та науки

Друзі!

04 липня відбулися установчі збори Громадської Ради при Міністерстві освіти та науки.

Я радий повідомити що громадянське суспільство в Україні є! Була справжня битва з представниками старої влади та аделаджевцями, які намагалися за старими схемами проштовхнути сценарій захоплення ГР псевдо громадськими організаціями. Вперше цей сценарій був відпрацьований на установчих зборах ГР при КМДА. Цього разу здорова громадськість перемогла і не дозволила зробити кишеньковий, керований орган. 

У склад ГР увійшли всі присутні на момент прийняття рішення. На жаль, Ірина Бекешкіна покину збори раніше (напевно не сподіваючись на перемогу демократії) та не потрапила в склад ГР. 

Основні напрямки діяльності, які я бачу для себе – впровадження відкритого програмного забезпечення в школи, шкільне самоврядування, безкоштовні та вільні електронні шкільні підручники. 

Так, це перемога, але попереду дуже багато роботи. Впершу чергу буде потрібно навчитися чути один одного, та навчитися знаходити компроміси заради досягнення спільної мети – підняти нашу освіту на належний рівень.

Хочу запропонувати всім тим хто має бажання долучатися до роботи в ГР через нас, чи безпосередньо.

Сергій Яригін

В Киеве состоялась конференция рабочей группы по созданию общеевропейской пиратской партии

В воскресенье завершилась киевская конференция Европейской пиратской партии (PP-EU). В течении двух дней мы работали над манифестом будущей объединённой Пиратской партии Европы. В рабочую группу вошли Грегори Энгельс (PP-DE), Альвизе Готьери (PP-IT), Мартина Пёзер (PP-DE), Алексей Игначук (PP-UA), Анук Нитесон (PP-FR), Александр Шписс (PP-DE), Андерс Клепе (PP-NO), Себастиан Кроне (PP-DE).

Продовжити читання “В Киеве состоялась конференция рабочей группы по созданию общеевропейской пиратской партии”

Українські пірати на акції “проти піратства”

українські пірати під Київрадою

12 червня компанія Microsoft спільно з кількома іншими громадськими організаціями вирішили провести прямо під будівлею Київської міської держадміністрації акцію «Я купую справжнє! Я не купую підробок!». Однією з основних лейтмотивів даної події, звичайно ж (адже це Microsoft), була “боротьба з піратством”.

Українське піратське співтовариство вирішило не лишатися осторонь такої події, і виставило свою невеличку групу активістів поряд з “борцями проти підробок”, які замість боротьби з підробками чомусь рекламували Windows 8.

Присутність піратської команди (про яку організатори були цивілізовано попереджені у переддень акції) дещо змінила тональність події. Акценти почали робитися не на боротьбі з піратством, а на закликах до людей бути уважними при купівлі медикаментів, продуктів харчування та електронних пристроїв. Себто, “піратська тема” відійшла на другий план, з чого Українське піратське співтовариство лишилось більш ніж задоволеним.

Висновок: присутність піратів охолодила занадто гарячі голови, і подібну практику варто активно продовжувати.

P.S. Особливо кумедно виглядало, як організатори в розпал акції привели групку агресивних молодих людей з “протестуючими” плакатами. Задум був відвести увагу преси фейковими протестувальниками від справжніх піратів… Одначе пекуче сонце швидко розплавило активність молодих людей – вони почіпляли свої плакати прямо на майкрософтівське шатро і тихенько зникли. Від того акція “борців” почала виглядати іще більш комічно:

Продолжение спам-атаки

Новость, мягко говоря, выходит двоякой. Спамеры всё так же продолжают докучать всем, копируя с главной страницы нашего сайта последние публикации, за что мы снова приносим всем свои извинения.

Однако, с другой стороны, мы стали получать реальные поздравления от людей, которые узнали о нашем существовании только благодаря нашим недоброжелателям, и теперь хотят присоединиться к нам… Вряд ли такого развития событий ожидали атакующие.

Если это письмо придёт к вам в виде спама — пожалуйста, сохраните его и сообщите нам. Так вы поможете собрать улики для обращения в наши правоохранительные органы и привлечь спамера к ответственности.

Комментарии из первых уст вы можете получить от главы пиратов Сергея Ярыгина.
тел: +38(067)2437595

Вторая волна спам-атаки на нас

Внимание. Нам сообщили о продолжении активности спамеров, которые изменили текст рассылки со ссылки на сайт на наше предыдущее предупреждение, опубликованное здесь.

К рассылке мы не имеем никакого отношения. Работает заказанный кем-то ботнет. Если вы хотите помочь в прекращении его деятельности – отправляйте жалобы на спам по тем адресам с которых он приходит. Часть зараженных машин принадлежит довольно крупным конторам и их потеря станет неприятным сюрпризом спамеру.

P.S. В следующую рассылку они поставят это сообщение?

Атака спамеров

Уважаемые пираты и гости сайта, с прискорбием сообщаем, что сейчас некие недоброжелатели проводят рассылку спама якобы от нашего имени. Мы приносим искренние извинения всем пострадавшим и просим вас сообщать о новых фактах атаки.

Мы также стали целью спамеров, попытавшихся завалить мусором электронные ящики, опубликованные в разделе контактов на сайте. Очевидно, что это работа небольшого ботнета. К сожалению высокая конкуренция на рынке недобросовестных хакеров привела к тому, что заказать подобное неподобство сейчас может себе любой школьник на сэкономленные с обедов деньги.

Информация по теме.