Фонд соцстраху замовив сайт за 4 мільйони

Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 3 жовтня за результатами тендерів уклав угоди з ТОВ «БМС Консалтинг» на розробку сайту та придбання серверного обладнання на 6,09 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Безпосередньо на комп’ютерну техніку виділено 2,50 млн грн., у тому числі на сервери Fujitsu PY RX300S7 вартістю 174 тис грн. за штуку (всі ціни нижче).

Більша частина суми – 3,59 млн грн. виділена на створення Порталу профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, призначеного для «формування позитивного іміджу служби страхових експертів з охорони праці Фонду та пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці».

На порталі мають викладатись різні документи, текстові, відео та аудіо матеріали, існувати інтерактивний зв’язок з користувачами, тощо.

Створення технічного завдання по розробці сайту покладено на виконавця робіт.

Власником фірми «БМС консалтинг» є Сергій Савченко.

З 2009 року у «Вііснику держзакупівель» опубліковано дані про тендери Фонду соцстраху від нещасних випадків на придбання програмного забезпечення та комп’ютерної техніки на 205,37 млн грн. (весь список тендерів).

Джерело – http://nashigroshi.org/2013/10/14/fond-sotsstrahu-zamovyv-sajt-za-4-miljony/

Залишити відповідь