Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України

Установчі збори з формування складу Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України відбудуться об 11:00 28 жовтня 2011 року в залі засідань Державної служби інтелектуальної власності України (м. Київ, вул. Урицького, 45, 7-й поверх).

Громадська рада при Державній службі інтелектуальної власності України як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

Джерело та додаткові відомості — http://sips.gov.ua/ua/grom_rada.html

Залишити відповідь