Порушники авторських прав у всьому світі можуть потрапити під екстрадицію в США

Власники web-сторінок з усього світу можуть потрапити під екстрадицію в США і відповісти перед американським судом за порушення авторських прав, навіть якщо їхні дії жодним чином не пов’язані з США і легальні на території їхніх країн.

Іміграційна та митна поліція США (ICE) направлятиме запити щодо екстрадиції громадян інших країн, якщо ці громадяни потраплять під підозру в порушенні американських законів про авторські права незалежно від того, де розміщені їхні сервери та чи посилаються вони на джерела з США. Значення для американської судової системи має тільки доменна зона. Всі web-сторінки доменних зон .сom і .net, які поширюють неліцензійний контент, закриватимуть і переслідуватимуть за законом. За словами помічника заступника директора ICE Еріка Барнетта (Erik Barnett), web-адреси цих доменних зон зазвичай розглядаються як глобальні, і всі підключення до них здійснюються через телекомунікаційну компанію Verisign, розташовану в американському штаті Віргінія. Силові структури США боротимуться не лише з тими web-ресурсами, які публікують піратський контент, а й із тими, хто надає посилання на незаконні матеріали. Без сумнівів, даний підхід викличе безліч протиріч, адже в багатьох країнах світу просто немає законів, що забороняють розміщувати посилання на піратський контент. Наприклад, в лютому 2010 року у Великобританії web-ресурс TV-Links виграв судову справу стосовно розміщення посилань на нелегальні мультимедіа-матеріали.

Джерело — http://www.intelvlas.com.ua/2011-05-20-15-21-46/12336-porushniki-avtorskikh-prav-u-vsomu-sviti-mozhut-potrapiti-pid-ekstraditsiyu-v-ssha.html

Залишити відповідь