Наші проекти

 

Одним із напрямків діяльності Піратської Партії є створення та підтримка різноманітних проектів, які націлені як на інформування населення України про напрямки діяльності Партії, так і на застосування принципів Піратської Партії в житті кожного з нас.

Найближчим часом ми плануємо  розгорнути діяльність у напрямку поширення різноманітних ліцензій. Зокрема, ми будемо просувати такі ліцензії, як Creative Commons та GPL. На наш погляд, саме

такі ліцензії допоможуть зберегти нашим громадянам як кошти, так і нерви. Наприклад, в громадських місцях неможливо транслювати музику без сплати авторських відрахувань. Але що  як ця музика буде під ліцензією Creative Commons? Навіщо комусь платити? Наразі в нашій державі не існує на законодавчому рівні нічого окрім копірайту і тому в нас вільно себе почувають різноманітні”організації із захисту авторських прав”, які приходять та вимагають гроші за повітря. На боротьбу з таким станом речей і буде націлена робота цього проекту.

 

Ще один проект спрямований на полегшення життя школярів в буквальному сенсі цього слова. Згадайте скільки важить шкільна сумка? Згадали? Ну як, не шкода Вам наших дітей? А якщо у сумці школяра буде декілька зошитів та одна електронна книга? Шкільна сумка буде як пір’їнка! Ви можете заперечити, що електронна книга дорого коштує. Але ж при оптових закупівлях для забезпечення всіх школярів ціни будуть значно меншими за ті, що Ви бачили в магазинах. Тоді кожен школяр зможе замінити важкі друковані видання, яких ще й зазвичай на всіх не вистачає, на  один лиш електронний читач електронних книг. Проте і це ще не є розв’язанням проблеми. Необхідно створити базу електронних видань, доступ до якої буде безкоштовним. В цьому має зарадити визнання законодавством вільних ліцензій та ліцензування ними всіх навчальних матеріалів. Це значно зменшить і державні витрати на освіту — достатньо лише одного разу заплатити автору підручника і додати його до бази.

Якщо Ви гадаєте що є проекти, які пов’язані з Піратською ідеологією і можуть бути корисні суспільству – запропонуйте їх. І з Вашою допомогою ми їх реалізуємо.

Впевнені, разом ми зможемо все!

Залишити відповідь